Symposium Chvalská tvrz 2020: Léčba bolesti v podmínkách ambulantního specialisty

 

V době před 2.vlnou a po 1.vlně se stihl uspořádat pilotní mikrokongres v malebném Chvalském zámku na Praze 20, v Horních Počernicích za podpory místních podnikatelů a městské části Praha 20.

Organizace se ujala ambulance léčby bolesti sídlící v areálu Chvalské tvrze a vedená MUDr. Šimonem Kozákem. Dostavili se ambulantní specialisté regionu Prahy 20 a okolních územních částí, praktičtí lékaři z okolních ordinací, ale také kolegové z rehabilitačního ústavu Chvaly- LRS, což překvapilo i finální účastí velmi potěšilo.

Pozvání přijala MUDr. Věra Bačkovská (ambulance praktického lékaře  Satalice, Praha 9), nebo MUDr. Pavla Burdová (algezioložka a rehabilitační lékařka z CLPA Vysočany, Praha 9). Obsažnou přednášku o Bolestivých stavech přednesl Doc. MUDr.  Jiří Kozák, Ph.D.,  který zastoupil i kolegu z CLB FNM a jeho přednášku na téma Neuropatické bolesti posluchačům odprezentoval v jeho nepřítomnosti (MUDr. Rudolf Černý CSc., který náhle onemocněl).

Téma bylo prosté, ale nadmíru všední a praktické, … „Jak mohou ambulantní specialisté, pokud možno multidisciplinárně a komplexně, přistupovat k léčbě bolestivých stavů v podmínkách izolovaných ordinací v regionu? Lze vůbec k tak složité problematice- algickým stavům,  přistoupit komplexně a multioborově?

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

 

 

 

 

 

Profilewp-user-avatar wp-user-avatar-100 alignleft photo ofKozak   MUDr. Šimon Kozák, Centrum léčby bolesti a Neuromodulační centrum Kliniky anesteziologie a resuscitace 3.LF UK a FNKV

Přidat komentář

Jste registrováni? Přihlašte se

Přidáním komentáře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů