Střípky z Neuromodulační konference 2022 (24.-25.11.2022)

V letošním roce se konal každoroční „event“ Neuromodulančí konference ve FN Motol pod záštitou tamnějšího pracoviště léčby bolesti: Centra pro léčení a výzkum  bolestivých stavů v rámci Kliniky RHB a TVL 2.LF UK. Letošní ročník byl obohacený o část konference určenou pro veřejnost a media, která se setkala s poměrně velkým ohlasem a propagace v mediích. Osvěta a edukace o neuromodulačních metodách je dlouhodobým cílem SSLB ČLS JEP a je jedině dobře, že laická veřejnost je s těmito metodami seznamována z rukou a úst  zkušených odborníků- vedoucích Center léčby bolesti a Neuromodulačních center jako tomu bylo 24.11.2022, kdy se prezentace svých jednotlivých pacientů ujali doc. Kozák (FN Motol), Dr. Kozák (FNKV) a Dr. Lejčko (FN Plzeň), následováno spontánním sdělením o své cestě k neuromodulančí terapii jednotlivými pacienty.

Střípky z odborné části konference přinášíme v podobě povedených přednášek doc. Kozáka ( Periferní nervová stimulace) a dvou přednášek Dr. Kozáka (Neurostimulací facilitovaná neurorehabilitace pro obnovu hybnosti dolních končetin, Telemetrie a Neurostimulace: Neurosphere /Abbott/)

 

 

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

 

 

Profilewp-user-avatar wp-user-avatar-100 alignleft photo ofKozak   MUDr. Šimon KozákCentrum léčby bolesti a Neuromodulační centrum Kliniky anesteziologie a resuscitace 3.LF UK a FNKV

 

Přidat komentář

Jste registrováni? Přihlašte se

Přidáním komentáře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů