Jedna z nejlepších platforem pro výuku invazivních technik v anesteziologii a algeziologii, třikrát bravo pro NYSORA

Kdo se věnuje algeziologii, či anesteziologii, dobře ví, že NYSORA je tu s námi již pěkně dlouho, v posledních 2-3 letech však s příchodem pana dr.Hadzice posunula svou platformu pro elektronickou výuku regionální anesteziologie a algeziologie do úplně jiných dimenzí.

Momentálně se NYSORA může chlubit exponenciálním tempem narůstajícího obsahu jejich mohutného curricula. Dostupné jsou jejich PAIN a RA apps, které nejsou nejlevnější, nicméně jejich  klinická použitelnost s módem hybridního zobrazení (ilustrace + ultrazvukový obraz cílové oblasti) topografických krajin je nesmírně přínosná a reálná.

S úspěchem jsme aplikaci používali na Akademii intervenční algeziologie SSLB v roce 2022 a spokojenost jak mentorů, tak účastníků byla velká. Zkrátka je „user friendly“ a tak to má být. Jasně, stručně a přehledně!

Nezbývá než s radostí doporučit, zatleskat a popřát si, že až jednou bude mít za sebou algeziolog.cz tolik let a zkušeností jako nysora.com, chce být jako starší sestra. Přinášíme také přehled jednotlivých „boutique workshops“, které NYSORA napříč evropskými huby regionální anestezie nabízí.

Ultrasound-Guided Regional Anesthesia Boutique Workshop

Profilewp-user-avatar wp-user-avatar-100 alignleft photo ofKozak   MUDr. Šimon KozákCentrum léčby bolesti a Neuromodulační centrum Kliniky anesteziologie a resuscitace 3.LF UK a FNKV

 

Přidat komentář

Jste registrováni? Přihlašte se

Přidáním komentáře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů