V roce 2022 se uskuteční 1. ročník Akademie Intervenční Algeziologie SSLB ČLS JEP!

Skvělá zpráva, letos se prvním rokem pořádá Akademie Intervenční Algeziologie!

Pod patronací prim. Lejčka z CLB FN Plzeň se pod IPVZ v dubnu 2022 otevírá poprvé kurz intervenční algeziologie. Na teoretické základy formou seminářů (4. – 5. 4. 2022) poté navazuje atraktivní a jedinečná akce v podmínkách ČR a to první část kadaverového workshopu fluoroskopicky a ultrazvukově navigovaných algeziologických intervencí (19. 5. 2022), který bude pořádat Anatomický ústav 3. LF ve spolupráci s CLB KAR FNKV.

Z lektorů přislíbili účast prim. Kozák z CLB FNM, prim. Lejčko a MUDr. Machart z CLB FN Plzeň a vedoucí lékař CLB KAR FNKV MUDr. Kozák ml. z pořádajícího pracoviště.

Na co se můžete těšit?
Dotkneme se pozice a role intervenční algeziologie v léčbě chronické bolesti, základů anatomie, navigačních technik a farmak v intervenční algeziologii, epidurální aplikace, kraniofaciálních intervencí, cervikálních a lumbosakrálních procedur, RF postupů, USG navigovaných intervenčních technik u chronické bolesti a doufáme v bohaté panelové diskuze.

Neuromodulační techniky (SCS, PNS a PNFS) a další sofistikované metody (kryoanalgezie, epiduroskopie, aj.) budou také předmětem výkladu a dokonce i hands on části akademie.

 

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

 

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

 

Profilewp-user-avatar wp-user-avatar-100 alignleft photo ofKozak   MUDr. Šimon Kozák, Centrum léčby bolesti a Neuromodulační centrum Kliniky anesteziologie a resuscitace 3.LF UK a FNKV

 

Přidat komentář

Jste registrováni? Přihlašte se

Přidáním komentáře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů