11.-12.5. se odehraje již 2.ročník Akademie intervenční algeziologie SSLB a zájem opět nezklamal!

Opět v návaznosti na teorerický kurz IPVZ se i v roce 2023 pořádá kurz intervenční algeziologie pod vedením členů Sekce intervenční algeziologie SSLB (SIA SSLB),  tentokrát se kurz pro trvající zájem a s účelem uspokojení poptávky odehraje ve dvou na sebe navazujících dnech 11.-12.května  a celkem uspokojí přes 20 uchazečů o trénink v intervenčních algeziologických technikách!

Pod organizačním vedením CLB KAR FNKV a v prostorách Ústavu anatomie 3.LF UK opět najde útočiště pro postgraduální výuku na kadaverech na 20 algeziologů se zájmem o intervenční techniky. Kurz bude zakončen certifikátem absolvované výuky IA pod taktovkou SSLB. Koncept výuky IA se nadále vyvíjí a SIA SSLB posunuje laťku kvality probíhající výuky s každým rokem. Těšíme se na další ročníky, kdy se výuka bude dále systematizovat a nejspíše sledovat trendy certifikací CIPS a FIPP. Cílem je, aby SSLB měla soběstačný a robustní program výuky jak intervenční tak všeobecné algeziologie v předatestační, tak poatestační fázi vývoje algeziologa specialisty.

 

Jsme na dobré cestě k dosažení této mety.

Jsme Algeziolog.cz!

 

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

 

 

 

Profilewp-user-avatar wp-user-avatar-100 alignleft photo ofKozak   MUDr. Šimon KozákCentrum léčby bolesti a Neuromodulační centrum Kliniky anesteziologie a resuscitace 3.LF UK a FNKV

 

Nejnovější komentáře

Avatar
FaZHrbKysodvA
27. 1. 2024

lrsUkjhF

Přidat komentář

Jste registrováni? Přihlašte se

Přidáním komentáře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů